O nas

SuperGrosz oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 10 000 zł dla nowych, a nawet do 15 000 zł dla stałych Klientów z liczbą rat od 2 nawet do 48 miesięcy.

W pełni zautomatyzowany serwis oraz dostępne metody weryfikacji umożliwiają szybkie przeprowadzenie całego procesu i wypłaty przyznanych środków. Wszystkie koszty związane z przyznaniem pożyczki są przedstawiane klientowi w jasny i przejrzysty sposób, przed podjęciem ostatecznej decyzji o złożeniu wniosku. Na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę do dyspozycji klientów pozostają profesjonalni konsultanci oferujący pomoc w rozwiązywaniu wszelkich trudności.

SuperGrosz to serwis dedykowany wszystkim, którzy cenią sobie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo wnioskowania o pożyczkę.

Co nas wyróżnia:

1. Możliwość wnioskowania o pożyczkę bez konieczności posiadania konta bankowego

SuperGrosz.pl, w partnerstwie z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowy oferuje nową metodę weryfikacji tożsamośćci i wypłaty pożyczki - za pomocą czeku GIRO. To szybki i wygodny sposób wypłaty środków bez konta bankowego. Nowe rozwiązanie skierowane jest zatem do klientów, którzy nie posiadają konta, nie chcą by pieniądze trafiły na rachunek bankowy lub nie mają do niego dostępu online. Wybierając tę metodę, wystarczy po otrzymaniu decyzji udać się do najbliższego urzędu pocztowego i okazać dowód osobisty oraz kod przesłany SMS-em.

2. Możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon

Dzięki wypłacie pieniędzy za pomocą czeku GIRO w urzędzie pocztowym Klienci mają możliwość złożyć wniosek o pożyczkę u konsultanta w całości przez telefon. Dzięki temu nasza oferta staje się również całkowicie dostępna dla osób nieposiadających dostępu do Internetu.

3. Dostępne aż 3 metody weryfikacji tożsamości Klienta

SuperGrosz.pl jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek, oferującą aż trzy możliwości weryfikacji, w tym jedną całkowicie offline.

  • Poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
  • Poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta - dobrze znany klientom i popularny „przelew groszowy”
  • Poprzez Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki

4. Szybkość podejmowania decyzji

Nasz serwis jest w pełni zautomatyzowany. Nie musisz już długo czekać na weryfikację wniosku ani przesyłać dokumentów. Cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa tylko kilka minut. Dzięki nam zyskujesz czas i możesz cieszyć się pieniędzmi niemal natychmiast.

5. Przejrzystość kosztów

W naszym serwisie wszystkie koszty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Nie ukrywamy żadnych opłat i prowizji. Przed wzięciem pożyczki możesz zapoznać się ze wszystkimi kosztami.

6. Wielokanałowa i profesjonalna obsługa

Klienci SuperGrosz.pl mogą liczyć również na dodatkowe, wielokanałowe wsparcie konsultantów w momencie wypełniania wniosku. Chcąc uzyskać pożyczkę dajemy do wyboru dwie opcje – można dokonać wszelkich formalności telefonicznie lub samodzielnie uzupełnić formularz online. W drugiej opcji w przypadku wątpliwości do dyspozycji klienta są konsultanci na czacie jak również pracownicy dedykowanego call center. Dzięki wdrożonym procedurom niezależnie od etapu, który sprawia problem, konsultant jest w stanie w czasie rzeczywistym wesprzeć klienta i przeprowadzić go przez cały proces, aż do pomyślnego złożenia wniosku.

7. Polski kapitał

SuperGrosz Sp. z o. o. to założona w 2015 roku firma ze 100 proc. polskim kapitałem. Masz pewność od kogo pożyczasz i do kogo możesz się zwrócić w razie nieoczekiwanych trudności.