pożyczka w 15 minut, bez zbędnych formalności w supergrosz

Pożyczka w 15 minut – rzeczywistość czy fikcja?

supergrosz.pl 10:04 Sierpień 17th, 2018

Niejednokrotnie znajdujemy się w kryzysowej sytuacji ekonomicznej, która wydaje nam się bez wyjścia. Najlepszym rozwiązaniem byłaby szybka pożyczka od ręki, jednak zwykle nie bardzo wiemy do kogo się po nią zwrócić. Pożyczanie pieniędzy od przyjaciół czy członków rodziny nie zawsze jest możliwe.

W takim przypadku potrzebujemy szybkiego wsparcia finansowego, a takim rozwiązaniem może być pożyczka w 15 minut. W celu uzyskania zastrzyku gotówki, pierwsze kroki zazwyczaj kierujemy do najbliższego oddziału bankowego.

Niestety, aby uzyskać zasilenie konta od banku, należy spełnić szereg wymagań: wypełnić skomplikowany wniosek i szereg formularzy, dostarczyć zaświadczenie o wysokości dochodów, a także udowodnić zdolność kredytową, co sprawia ogromne trudności przy dużej liczbie osób w gospodarstwie domowym. Nawet jeśli uda nam się pozytywnie załatwić wszelkie formalności związane z kredytem czy pożyczką ekspresową, może się okazać, że bank bez podania przyczyny odmówi nam udzielenia pomocy finansowej.

Co więcej, wsparcie od instytucji bankowych jest związane z długim czasem oczekiwania. Najpierw analitycy sprawdzają wszystkie dokumenty, następnie podają do informacji klienta swoją decyzję, a w związku z tym realny moment otrzymania pieniędzy oddala się w czasie i następuje dużo później niż pożyczkobiorca tego oczekuje. Jak tego uniknąć? Warto zwrócić się do firmy pozabankowej, która udzieli pożyczki od ręki.

Pożyczka w 15 minut

Na rynku coraz większą popularnością wśród klientów cieszy się zróżnicowana oferta pożyczek ekspresowych, proponowanych przez firmy pozabankowe. Co to oznacza w praktyce? Tego typu instytucje znacząco upraszczają sposób ubiegania się o dodatkowe środki finansowe, dzięki czemu w nagłej sytuacji z łatwością możemy otrzymać wsparcie. Pożyczka w 15 minut? Czy to możliwe? Tak!  Aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez pożyczkodawcę, należy jedynie spełnić jasno określone warunki, które są o wiele bardziej przejrzyste i proste do zrealizowania niż te, narzucane przez zwykłe banki.

Jednak najważniejszą zaletą w tym przypadku jest przede wszystkim krótki czas dzielący wnioskowanie od otrzymania pieniędzy na konto. W razie potrzeby znajdziemy pożyczki internetowe w 15 minut, a więc bardzo szybko możemy uzyskać tak istotny przelew, który pomoże nam niemal natychmiast uporać się z kryzysem finansowym i to bez wychodzenia z domu. Grupa pożyczek w 15 minut daje więc gwarancję szybkiego zasilenia konta i dodatkowo pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu ograniczając zawiłe formalności.

Przejrzyste warunki

Pożyczka w 15 minut jest jak najbardziej możliwa pod warunkiem, że klient ukończył 21 lat, posiada dowód osobisty oraz konto bankowe. Dodatkowo wiele firm takich, jak nasza, daje możliwość wnioskowania o środki finansowe nawet osobom, które nie mają konta bankowego. W takim wypadku pożyczkodawca może odebrać pożyczkę od ręki w urzędzie pocztowym za pośrednictwem czeku GIRO. Wystarczy tylko okazać dowód osobisty, aby otrzymać pieniądze na poczcie. Dodatkowym plusem pożyczek internetowych w 15 minut jest brak ukrytych kosztów.

Elastyczna spłata

Decydując się na takie rozwiązanie, pożyczka w 15 minut przez internet, nie tylko dostaniemy pieniądze w krótkim czasie bez zbędnych formalności, ale możemy również ustalić liczbę rat. To niezwykle istotne, gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma możliwość dostosowania kwoty oraz długości spłaty udzielonej mu pożyczki do swoich preferencji, a co za tym idzie, spłata nie musi wiązać się z dużymi miesięcznymi kosztami oraz masą wyrzeczeń.

Wręcz przeciwnie! Duża liczba rat ustalona samodzielnie przez klienta daje gwarancję bezproblemowej spłaty i udanej współpracy z pożyczkodawcą. Firmy pozabankowe często oferują bardzo korzystne pożyczki w 15 minut. My, SuperGrosz.pl oferujemy spłatę nawet w  48 ratach a dodatkowo nasi stali klienci mogą się ubiegać jednorazowo o nawet 15 000 złotych, na dowolny cel.

Pożyczka w 15 minut przez internet – szybko, sprawnie, skutecznie

Reasumując, dzięki pożyczkom w 15 minut możemy uzyskać potrzebną kwotę pieniędzy w krótkim czasie, bez zbędnych formalności, wygodnie i bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem internetu, a nawet przez telefon!

Atrakcyjna oferta firm pozabankowych z powodzeniem zachęca do korzystania z ich usług, również dzięki możliwości rozłożenia pożyczki ekspresowej na dużą liczbę rat, dzięki czemu spłata jeszcze nigdy nie była tak prosta i nieuciążliwa dla pożyczkobiorcy. Nic więc dziwnego, że tego typu pożyczki zyskują coraz większe zaufanie wśród klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *