Pakiety korzyści dostępne razem z pożyczką SuperGrosz!

Teraz wnioskując o pożyczkę na supergrosz.pl możesz także skorzystać z dodatkowego Pakietu Medycznego. Przygotowaliśmy rożne wersje pakietów, które różnią się opcjami oferowanych usług, liczbą dostępnych lekarzy specjalistów oraz okresem trwania umowy – tak aby każdy mógł dobrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb.

Dostępne Pakiety Medyczne oferują:

  • Konsultacje przez telefon lub online, bez kolejek i bez wychodzenia z domu – bez względu na miejsce zamieszkania.
  • Krótkie terminy oczekiwania.
  • Dostęp do lekarzy - nawet do 20 specjalizacji - w tym internista, pediatra, ginekolog, ortopeda, gastrolog, alergolog, dermatolog, endokrynolog i inni.
  • E-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania w zależności od potrzeb i wyników konsultacji z lekarzem.
  • Badania laboratoryjne oraz konsultacje ich wyników.
  • Badania przeciwciał Sars-CoV-2.
  • Dostęp do platformy umożliwiający umówienie konsultacji, przegląd historii konsultacji i pobrania opinii lekarskich, e-recept lub e-zwolnień.

Dostępne Pakiety Medyczne oferują:

W trakcie wnioskowania o pożyczkę zaprezentujemy Ci oferty z dostępnymi Pakietami Medycznymi. Jeśli zdecydujesz się na wybór pożyczki razem z pakietem medycznym, my go sfinansujemy, a wartość Pakietu zostanie rozłożona na raty i doliczona do Twojej pożyczki. Zyskujesz ubezpieczanie medyczne, a spłacasz je w lekkich ratach razem z udzielonym finansowaniem. Wnioskowanie odbywa się online, bez zbędnych formalności!

Pakiety Medyczne są aktywne od razu po przyznaniu finansowania. Wystarczy tylko skontaktować się z dostawcą Pakietu Medycznego,aby uzyskać hasło dostępu do platformy.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne  7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł (stan na dzień 08.07.2020 r.).

Aiqlabs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.
Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest Aiqlabs Sp. z o.o.

Minimalny okres spłaty pożyczki ratalnej oferowanej przez Aiqlabs Sp. z o.o. wynosi 121 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 1440 dni. Maksymalne RRSO wynosi 130,56% (stan an dzień 27.11.2020).

Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr, która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.