pożyczka przez internet Supergrosz

Szybka pożyczka przez Internet na konto

supergrosz.pl 11:06 Czerwiec 6th, 2018

Większość z nas z pewnością znalazła się w sytuacji, kiedy nieprzewidziane wydatki nadszarpnęły domowy budżet – usterka w samochodzie, awaria pralki bądź lodówki czy innego sprzętu AGD często zaskakują nas w najmniej odpowiednim momencie. W takich chwilach warto zastanowić się nad możliwością skorzystania z usług firm oferujących pożyczki przez Internet.

Co to jest pożyczka przez Internet?

Pożyczki internetowe są dostępne w Polsce już od kilku lat, a obecnie cieszą się niemałym zainteresowaniem. To świetny sposób na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, jak np. pokrycie kosztów naprawy samochodu czy sprzętu AGD bądź też pozyskanie środków pieniężnych na planowany już od dawna remont mieszkania.

Tego typu zobowiązania zazwyczaj zaciągane są na kilkaset złotych, jednak niektóre firmy są skłonne pożyczyć swoim stałym klientom nieco większe sumy, które sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest niewątpliwie krótki czas oczekiwania na wydanie decyzji i na same pieniądze. Pożyczka przez Internet na pewno zainteresuje więc te osoby, które potrzebują zastrzyku gotówki w bardzo krótkim czasie. Proces jej pozyskiwania też nie należy do najtrudniejszych – wystarczy tylko wypełnić wniosek dostępny na stronie pożyczkodawcy.

Pożyczka internetowa – jak ją uzyskać?

Przede wszystkim należy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej firmy udzielającej tego typu pożyczek. W razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów z uzupełnieniem formularza można skorzystać z infolinii bądź też poprosić o pomoc konsultantów na czacie.

Weryfikacja klienta może odbywać się na kilka sposobów, jednak w przypadku pożyczek udzielanych przez Internet osoba wnioskująca o dofinansowanie swoich wydatków najczęściej proszona jest o wykonanie przelewu na niewielką kwotę ze swojego konta bankowego. Weryfikacja tożsamości może odbyć się też za pomocą danych udostępnianych w trakcie logowania do platformy online konta bankowego.

Ta metoda jest nie tylko bardzo szybka, ale też bezpieczna, ponieważ wykorzystuje zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL. Oczywiście wypełnienie wniosku i pomyślna weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy to nie wszystko – musi on jeszcze spełniać określone warunki, a więc być obywatelem RP i mieć więcej niż 21 lat. Wbrew dość powszechnej opinii, firmy udzielające pożyczek mogą też sprawdzić historię kredytową osoby składającej wniosek i weryfikować ją w Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

Bezpieczne pożyczanie

Pożyczki chwilówki przez Internet często wybierane są przez osoby o stałych dochodach, które po prostu mają chwilowe problemy ze sfinansowaniem nieprzewidzianych wydatków. Warto też mieć świadomość, że działalność firm pożyczkowych regulują odpowiednie przepisy prawne, a w tym tzw. ustawa antylichwiarska.

Obowiązek rzetelnego i przejrzystego przedstawiania kosztów tego typu zobowiązań sprawia, że osoby wnioskujące o pożyczkę mogą w łatwy sposób określić, czy będą w stanie wywiązywać się ze zobowiązania. SuperGrosz oferuje ponadto pożyczkę ratalną z możliwością rozłożenia jej na 48 niskich rat, które będzie łatwo spłacić.

Pożyczka przez Internet – dla kogo?

Szybka pożyczka przez Internet to rozwiązanie dla osób chcących jak najszybciej otrzymać środki pieniężne na konto. W przypadku kredytów w banku proces weryfikacji, badanie zdolności kredytowej klienta czy inne formalności mogą w znacznym stopniu wydłużyć czas oczekiwania na pieniądze, a nierzadko klient jest zobowiązany do podania celu, na jaki zostaną one wykorzystane.

Szybkie pożyczki przez Internet na konto pozwalają pozyskać sumy do kilkunastu tysięcy złotych na dowolny cel, niezależnie czy jest to remont mieszkania, zakup używanego auta, kurs językowy dla dziecka czy też rodzinna wycieczka do ciepłych krajów. Pożyczki ratalne przez Internet są ponadto bezpieczne i łatwe do spłaty, regulowanie comiesięcznych rat nie powinno więc być znacznym obciążeniem dla domowego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *