Pożyczka dla każdego

Małgorzata Siess 14:30 Grudzień 19th, 2022

Nie ulega wątpliwości, że rynek pożyczek w naszym kraju rozwija się w ekspresowym tempie. Sprawcą tego jest rosnące zapotrzebowanie na szybkie pożyczki bez zbyt wielu formalności oraz sprawdzania bazy dłużników. W związku z tym, z roku na rok przybywa firm, które oferują kredyty mniejsze i większe na mniej lub bardziej korzystnych warunkach. Sprawia to, że praktycznie każdy może wziąć pożyczkę, zwłaszcza jeśli nie może uzyskać wsparcia od rodziny czy od państwa.

Pożyczka dla każdego – co to oznacza?

Pożyczka dla każdego to swego rodzaju hasło reklamowe. Jego zadaniem jest przyciągnięcie jak największej ilości klientów, którzy są w podbramkowej sytuacji i potrzebują pieniędzy praktycznie na już. Rzeczywistość pokazuje, że takie chwilowe pożyczki mogą być naprawdę skierowane do każdego. Szybka pożyczka może podratować budżet osób, które natychmiast muszą oddać samochód do naprawy czy kupić nową pralkę, bo stara się zepsuła, a nikt z rodziny nie dysponuje odpowiednią kwotą lub nie chce jej pożyczyć. Dodatkowo zasady przyznawania pożyczki drogą elektroniczną są znacznie mniej restrykcyjne, niż wymagania w placówkach stacjonarnych tradycyjnych banków. Nie trzeba przedkładać informacji o zarobkach, wystarczy złożyć wniosek, podać swoje dane, a także ewentualne informacje o miesięcznych zarobkach, które nieco rozjaśnią sytuację, jednak nie będą dokładnie sprawdzane przez firmy pożyczkowe.

Podstawowe wymagania pożyczki dla każdego

Firmy pozabankowe przyznające pożyczki dla osób o różnym stopniu zamożności oraz z różnym zatrudnieniem, głównie zwracają uwagę na to czy klient starający się o pożyczkę:

  • Posiada obywatelstwo polskie,
  • Potrafi udokumentować stałe dochody,
  • Jest zatrudniony na umowę o pracę/ zlecenie/ dzieło lub posiada rentę/emeryturę,
  • Posiada dobrą historię kredytową,
  • Jest osobą pełnoletnią.

Wymienione wyżej warunki to podstawa, która też sprawdza się w przypadku banków.

W tym momencie wiele firm pożyczkowych w tym również SuperGrosz sukcesywnie odchodzi od sprawdzania klientów w BIK i mimo złej historii kredytowej, pozwalają im na pożyczenie niewielkiej kwoty pieniędzy. Natomiast w takiej sytuacji warunki pożyczki mogą być mniej korzystne dla klienta.

Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód to rodzaj zobowiązania finansowego, które dostępne jest praktycznie dla każdego. Może po nie sięgnąć wiele osób, wystarczy mieć swój własny dowód osobisty i być osobą pełnoletnią. Takie ekspresowe pożyczki charakteryzują się ograniczoną liczbą formalności, a szybki czas rozpatrywania wniosku to ogromny atut. Jeśli decydujesz się na taką pożyczkę, musisz dokonać tego bardzo rozważnie. Dodatkowym dokumentem, jaki musisz złożyć, jest napisane przez Ciebie oświadczenie o dochodach.

Pożyczka dla osób zadłużonych

Pożyczki online to świetne rozwiązanie dla osób zadłużonych, które nie do końca radzą sobie z ciągłym zadłużeniem. Taka pożyczka może być dla nich dobrym sposobem na spłacenie wcześniejszych zobowiązań. Kłopotem może być fakt, iż takie działania bardzo szybko mogą prowadzić do zapętlenia kłopotów. Czasem po prostu nie warto wcześniejszych debetów spłacać kolejnymi pożyczkami.

Sprawdź – Szybka pożyczka z SuperGroszem.

Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników

Firmy pożyczkowe udzielające szybkich kredytów na niewielkie kwoty odchodzą coraz częściej od sprawdzania, czy klient widnieje w bazie dłużników. Czasem, nawet jeśli sprawdzają i baza wykazuje, że jest to dłużnik lub kiedykolwiek miał kłopoty ze spłaceniem kredytu, to i tak udzielają kredytów.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę dla każdego?

Złożenie wniosku jest bardzo proste. Wystarczy znaleźć odpowiednią firmę z najmniejszą liczbą formalności, a następnie złożyć wniosek. We wniosku należy podać swoje dane, numer konta bankowego, skan dowodu osobistego, czasem w ramach weryfikacji tożsamości trzeba przelać 1 zł na konto firmy pożyczkowej. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz potwierdzenie, czy otrzymasz daną pożyczkę, czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *