pożyczka na samochód - supergrosz

Pożyczka na samochód

supergrosz.pl 10:19 Kwiecień 30th, 2018

    Sprawny i wygodny samochód to w obecnych czasach konieczność. Dojazdy do pracy czy lekarza, odwiezienie dzieci do szkoły lub przedszkola wymagają komfortowego i w pełni funkcjonalnego auta. Co zrobić, gdy znaleźliśmy wymarzony pojazd, ale brakuje nam funduszy na jego zakup? Rozwiązaniem w tym przypadku okazuje się kredyt lub pożyczka na samochód.

Skąd wziąć pieniądze na samochód?

    Wybierając sposób finansowania naszego auta, zazwyczaj wahamy się pomiędzy: kredyt czy pożyczka na samochód? Każda z dwóch opcji ma swoje plusy. Niewątpliwą zaletą kredytu jest możliwość podjęcia o wiele większej kwoty, niż w przypadku pożyczki. Jeśli więc marzy nam się nowe i bardzo drogie auto, kredyt bankowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest on jednak obwarowany wieloma przepisami i wymaganiami. Sama chęć wzięcia owego kredytu nie jest równoznaczna z tym, że zostanie on przyznany.

    Aby otrzymać pieniądze, musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Wymagane są stałe, comiesięczne wpływy na konto, najlepiej w oparciu o umowę o pracę lub regularne przelewy w ramach własnej działalności gospodarczej. Bank sprawdzi dokładnie naszą historię kredytową, prześwietli wpływy na konto oraz wydatki. Sporym minusem kredytu bankowego jest dość długi czas oczekiwania na decyzję, wynoszący niekiedy nawet kilka tygodni.

    Może się zdarzyć, że pomimo naszych chęci i spełnienia większości wymagań, długiego oczekiwania po złożeniu wniosku, kredyt nie zostanie nam niestety przyznany przede wszystkim ze względu na brak wystarczającej zdolności kredytowej. W takiej sytuacji rozwiązaniem bywa wzięcie pożyczki.

Pożyczka na samochód na dowód

    Wybierając pożyczkę gotówkową w Warszawie na auto, musimy liczyć się z tym, że nie dostaniemy, niestety, tak wysokich kwot jak w przypadku kredytu samochodowego. W tej sytuacji można liczyć zazwyczaj na maksymalnie 10.000 – 15.000 zł, tak więc marzenie o najnowszym modelu samochodu raczej się nie spełni. Pożyczka na dowód to doskonała opcja szczególnie w przypadku osób, które zamierzają kupić tańsze auto używane i dla których bardzo istotna jest szybkość otrzymania wspomnianej gotówki.

    Do niewątpliwych zalet pożyczek na dowód zaliczyć można to, że ich otrzymanie jest wyjątkowo szybkie i proste. Aby otrzymać pozytywną odpowiedź wraz z oczekiwanym przelewem już nawet po kilkunastu minutach, często wystarczy jedynie złożyć wniosek przez internet oraz  podać kilka niezbędnych informacji.

    Co więcej, nierzadko w przypadku pierwszej pożyczki wziętej w danej firmie, jest ona całkowicie bezpłatna, tzn. że klient nie ponosi żadnych kosztów pożyczki. Jest to zupełne przeciwieństwo kredytu bankowego, który jest zawsze odpłatny i wiąże się z koniecznością pokrycia dodatkowych kosztów związanych z odsetkami, prowizją i innymi opłatami.

    Tego rodzaju pożyczka gotówkowa w Warszawie nie wymaga wielu formalności i dokumentacji. Nie jest konieczne zatrudnienie na podstawie stałej umowy o pracę. Jeśli chodzi o pożyczki na dowód raty miesięczne są zawsze dostosowywane do możliwości finansowych pożyczkobiorcy w taki sposób, aby nie były zbyt wysokie, a dzięki temu ich spłata była wygodna i regularna. Dlatego w przypadku pożyczek na dowód raty miesięczne wynoszą zazwyczaj maksymalnie kilkaset złotych i mogą być rozłożone nawet na 48 miesięcy.

Polecana pożyczka gotówkowa w Warszawie

    Na rynku usług finansowych jest wiele firm udzielających pożyczek gotówkowych. Warszawa to miasto szczególnie obfitujące w instytucje tego rodzaju, udzielające korzystnych pożyczek na dowód. Raty miesięczne, a także kwota kredytu i wysokość oprocentowania to główne cechy, którymi firmy owe różnią się między sobą.

    Decydując się więc na konkretnego pożyczkodawcę, dobrze jest dokonać wyboru świadomie, orientując się wcześniej w danym temacie i czytając informacje oraz opinie na temat konkretnych pożyczkodawców. Szczególnie cennym źródłem informacji jest internet.

Pożyczki – opinie

    W przypadku niektórych ze wspomnianych firm pożyczkowych, opinie na ich temat nie są najlepsze. Niemożność wzięcia pożyczki przez internet, a jedynie przez sieć agentów docierających osobiście do osób zainteresowanych gotówką, czy też zbyt długi czas oczekiwania na wpłatę, będą mieć wpływ na podjęcie decyzji. Pośród komentarzy klientów można też znaleźć wskazówki na temat samych kosztów produktu, jakim jest pożyczka na samochód, która nierzadko okazuje się zbyt wysoka.

Opinie pozytywne

    Na szczęście w gąszczu niepochlebnych opinii można znaleźć również pozytywne wypowiedzi o firmach pożyczkowych, tak jak w przypadku, nie chwaląc się,  SuperGrosz.pl.

    Nasza firma może poszczycić się wieloma pozytywnymi ocenami od zadowolonych, stałych klientów. Dlatego jeśli interesuje Państwa solidna i sprawdzona firma udzielająca pożyczek na samochód, zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i klienta, wygodne i bezpieczne wnioskowanie o gotówkę oraz szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *